Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/home/broker/domains/kancelaria-brokerska.pl:/tmp:/var/tmp:/home/broker/.tmp:/home/broker/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/broker/domains/kancelaria-brokerska.pl/public_html/wp-includes/blocks.php on line 602
Ochrona podatkowa | Kancelaria Brokerska

Ochrona podatkowa

Allianz Podatnik, Allianz Skarbowy, Allianz Doradca

We współpracy z firmą Risk Partner oraz Allianz chcielibyśmy Państwa poinformować o możliwości uzyskania ochrony podatkowej w formie ubezpieczeniowej, w ramach polis Allianz Doradca, Allianz Podatnik oraz Allianz Skarbowy.

Rozwiązanie to zapewnia:

  • refundację kar, grzywien i mandatów nałożonych przez fiskusa
  • pokrycie kosztów adwokata i kosztów sądowych
  • pomoc w trakcie kontroli fiskusa i/lub z ZUS
  • pokrycie kosztów prowadzenia sporu
  • indywidualne interpretacje przepisów doradców z Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy

Zgodnie z art. 4 ust. 5 ustawy o rachunkowosci za podatki w firmie odpowiada „kierownik jednostki”. Nie mozna tej odpowiedzialnosci przenieść, ani na nikogo jej scedować. Oznacza to, ze bez względu na to, czy zatrudnimy ksiegową, czy korzystamy z biura rachunkowego, ryzyko i odpowiedzialność za błędy spoczywa na zarządzającym jednostką.

Schemat procesu ryzyka podatkowego u przedsiębiorcy

Program trzech ubezpieczeń dla przedsiębiorstw i zarządzających

 

Doradca

Ubezpieczenie kosztów doradztwa podatkowego. Jeżeli masz pytania dotyczące podatków, możesz zapytać i szybko uzyskać odpowiedź.

Podatnik

Natychmiastowa, specjalistyczna pomoc i wsparcie podczas kontroli podatkowej, skarbowej lub ZUS. Pokrycie kosztów prowadzenia sporu podatkowego we wszystkich instancjach.

Skarbowy

Pokrycie kosztów adwokata w sprawie karnej skarbowej wszczętej przeciwko zarzadzającemu w firmie. Refundacje kar, mandatów oraz grzywien.

PROSTY TRYB PRZYGOTOWANIA OFERTY

Niezobowiązująca kalkulacja składki za ubezpieczenie może zostać przygotowana w oparciu o nazwę i adres firmy, NIP, REGON, branżę i roczne przychody.