Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/home/broker/domains/kancelaria-brokerska.pl:/tmp:/var/tmp:/home/broker/.tmp:/home/broker/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/broker/domains/kancelaria-brokerska.pl/public_html/wp-includes/blocks.php on line 703
O nas | Kancelaria Brokerska

O nas

Kim jesteśmy i co robimy?

Nasza kancelaria świadczy usługi brokerskie w zakresie ubezpieczeń. Działa w oparciu o Zezwolenie Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych nr 1427/06 (obecnie Komisja Nadzoru Finansowego). Posiada obowiązkowe ubezpieczenie z tytułu wykonywania zawodu na sumę gwarancyjną na wszystkie zdarzenia w wysokości 1.875.927 EUR.

Czynności brokerskie wykonywane przez nas są dla klienta nieodpłatne i polegają na negocjowaniu, zawieraniu i wykonywaniu umów ubezpieczenia.  Jako broker reprezentujemy interesy klienta wobec zakładu ubezpieczeń, a nie odwrotnie, także w sprawach o odszkodowanie.

Posiadane doświadczenie pozwala na odpowiednie kształtowanie warunków umów ubezpieczenia i właściwego zakresu ochrony ubezpieczeniowej, uwzględniającej szczegółowe niestandardowe jej rozszerzenia. Specjalizujemy  się w ubezpieczeniach mienia, kontraktów, odpowiedzialności cywilnej, finansowych i innych. Do swoich klientów zaliczamy m.in. firmy  budowlane, projektowe, deweloperskie, produkcyjne, handlowe, spółdzielnie mieszkaniowe, zarządców nieruchomości, wspólnoty mieszkaniowe i inne, a także osoby indywidualne.

Korzyści ze współpracy

Podjęcie współpracy z naszą firmą zapewni Państwu następujące korzyści:

  • obniżenie kosztów ubezpieczenia (obniżenie składek oraz kosztów obsługi polis)
  • stałe bezpłatne doradztwo ubezpieczeniowe
  • możliwość zapoznania się z wieloma ofertami ubezpieczenia i wyboru najlepszej z nich
  • terminowość zawierania ubezpieczeń i płatności składek
  • pomoc przy zgłaszaniu szkód, w toku postępowania likwidacyjnego i odwoławczego

Brokerzy

Marcin Mroziński

prawnik, w branży ubezpieczeniowej od 1998 r., broker od 2001 r.

Małgorzata Mrozińska

prawnik, w branży ubezpieczeniowej od 2010 r., broker od 2013 r.,
pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja 2003 r.),

 

Informacje prawne

Broker ubezpieczeniowy działa w oparciu o zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego i podlega wpisowi do rejestru prowadzonego przez organ nadzoru. Dane zawarte w rejestrze są jawne i mogą podlegać sprawdzeniu na wniosek zainteresowanego złożony w trybie przewidzianym w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 18.09.2006 r. w sprawie prowadzenia rejestru pośredników ubezpieczeniowych oraz sposobu udostępniania informacji z tego rejestru (Dz.U. Nr 178, poz. 1316).